Як вибрати старий автомобіль

Сьогодні мало хто може собі придбати нове авто, тому купівля вживаного автомобіля найчастіше стає єдиним можливим варіантом. Однак подібне придбання часто супроводжується своїм «підводним камінням», і щоб не купити авто з купою прихованих дефектів, краще звернутися до професіоналів, для яких терміновий автовикуп – звична справа.

Якщо ви все ж таки зважилися на самостійну покупку і знайшли компанію чи людину, яка вирішила продати автомобіль, ми дамо вам кілька корисних порад.

Огляд автомобіля

Перед тим, як оглядати авто, дізнайтеся, де у нього знаходиться VIN номер двигуна та кузова. Якщо VIN номер відсутній – будьте пильні, тому що це означає, що вам хочуть продати машину з проблемами. Також VIN номер повинен бути і на кузові. Усі цифри та літери повинні добре читатись, зверніть на це увагу. Також ретельно перевірте номер двигуна на корпусі двигуна.

Геометрія кузова

Розмір стиків крил і дверей має бути однаковим. Також вони мають розташовуватися на одному рівні. Ви можете без збентеження скористатися для перевірки лінійкою.

Відкрийте капот – лонжерони мають бути рівними, не мати складок та хвиль. Також перевірте, чи немає на крилах багажника та підлоги зварювальних швів та вм’ятин. Часто, щоб продати авто терміново, недобросовісні продавці можуть приховати від вас інформацію про пошкодження, що мали місце.

Коробка передач

Робота автоматичної КПП повинна бути плавною, без ривків, смикань, шумів та пробуксувань.

У механічній КПП передачі повинні включатися. Для перемикання не слід докладати зайвих зусиль. Також повинно бути «вистрибування» важеля з передачі та різні сторонні звуки. Бувають випадки, коли хочуть продати автомобіль із майже несправною коробкою передач, а це – додаткові витрати пізніше.

Електрообладнання автомобіля

Слід повністю перевірити всю електрику — перемикайте кнопки, вимикачі та тумблери обігріву скла, омивачів, електроприводів, фар, покажчиків повороту, пічки.

Можна багато розповідати про те, як не потрапити в халепу при купівлі авто, проте радимо довіритися фахівцям компанії «Автопрайс Київ». Тут кожен може не лише продати авто терміново, а й придбати його, точно знаючи – що все гаразд як з автомобілем, так і з документами.

top adware remover