Набір для водія

У кожного водія, який проводить в автомобілі досить багато часу, завжди є певний набір різних предметів. Ці речі допоможуть із честю вийти з будь-якої непередбаченої ситуації, яка може виникнути на дорозі. Терміновий автовикуп «Автопрайс» зібрав оптимальний список речей, які мають бути як у початківця, так і досвідченого автомобіліста.

Обов’язковий набір речей

Згідно з ПДР, пункт 31.4.7, в обов’язковому наборі автомобіліста повинні завжди бути певні законом речі. Незалежно від того, чи нове у вас авто, чи ви придбали його, скориставшись послугою терміновий автовикуп Київ, у вас завжди повинні бути з собою:

Щодо інших речей, то тут все залежить від досвіду водія та його запасливості, а також того, наскільки надійний автомобіль. Якщо ви скористалися послугою терміновий автовикуп, продали старе авто та придбали нове – проблем з ним не повинно бути, і черговий набір речей суттєво зменшується. Якщо ж автомобіль уже «бачив життя», то й підвести в ньому може будь-що, тому доводиться возити з собою масу запасних деталей, запобіжники та свічки, а також інші речі з дуже широкого списку.

Саме тому не варто їздити на старому авто. Адже ви можете продати машину у нас практично за повною вартістю, і придбати собі нове авто, яке не підведе, і для якого достатньо возити із собою запаску, домкрат та черговий набір інструментів, що не займають багато місця.

top adware remover