Сучасна українська автомобільна аптечка

Згідно з пунктом ПДР 31.4.7, у кожному автомобілі має бути аптечка. Склад аптечок останніми роками неодноразово змінювався, і сьогодні провідна концепція формування автомобільних аптечок полягає у наданні ефективної допомоги потерпілому до того, як прибудуть рятувальники та лікарі. Терміновий автовикуп «Автопрайс» підготував для вас інформацію про стандартну комплектацію автоаптечки.

У зв’язку з тим, що ДТП у більшій частині випадків стає причиною кровотеч і переломів, ніж отруєнь або болю, остання редакція автомобільної аптечки зазнала істотних змін, і в ній залишилися лише необхідні для запобігання втраті крові кошти. Наш автовикуп дбає про вашу безпеку, тому не забувайте, що нехтування складовими автоаптечки у разі ДТП може призвести до серйозних наслідків, а якщо з нею все гаразд, у гіршому випадку вам доведеться продати автомобіль, а здоров’я буде збережено.

Стандартна комплектація автоаптечки складається з:

Це обов’язкові засоби, але за бажання ви можете розширити список медикаментів. Один із засобів уникнути ДТП, а відповідно – і використання автоаптечки – продати автомобіль, який не відрізняється надійністю, та придбати у нас новий надійний засіб пересування.

top adware remover